NMS100-LS
Szivárgásriasztó modul (elhelyezkedés) felhasználói kézikönyv
(Ver1.0 2023)
A termékről
A kézikönyvről
Javasoljuk, hogy ezt a kézikönyvet szakemberek irányítása alatt használja.
Védjegynyilatkozat
A jelen kézikönyvben szereplő egyéb védjegyek a megfelelő tulajdonosok tulajdonát képezik.
Felelősségvállalási nyilatkozat
Biztonsági utasítások
Ne érintse meg a modult nedves kézzel.
Ne szerelje szét és ne módosítsa a modult.
Kerülje a modul érintkezését más szennyeződésekkel, például fémforgácsokkal, zsírfestékkel stb.
Telepítési óvintézkedések
Ne telepítse olyan helyre, ahol csöpögésnek vagy vízbe merülésnek van kitéve.
Ne telepítse túlzottan poros környezetben.
Ne telepítse olyan helyre, ahol erős elektromágneses indukció léphet fel.
✓Nagy megbízhatóság
✓1500 méteres szivárgásészlelési támogatás
✓ Szakadási áramkör riasztás
✓ Helyszínkijelzés LCD kijelzőn
✓ Telekommunikációs protokoll: MODBUS-RTU
✓ Rhelyszíni elay kimenet
Épület
Adatközpont
Könyvtár
Múzeum
Raktár
IDC PC-terem
◆Nagy megbízhatóság
◆Nagy távolságú érzékelés
◆Funkcionális
◆Rugalmas használat
◆Egyszerű konfiguráció
Az NMS100-LS szoftveresen kiosztott címmel rendelkezik, az RS-485 pedig akár 1200 métert is támogat.
Az NMS100-LS szoftvere segítségével különféle szivárgásészlelési alkalmazásokhoz konfigurálható.
◆Könnyű telepítés
DIN35 sínre szerelhető.
| Érzékelési technológia
| Érzékelési távolság | Akár 1500 méterig |
| Válaszidő | ≤8s | |
| Érzékelési pontosság | 1m±2% | |
| Kommunikációs protokoll | Hardver interfész | RS-485 |
| Kommunikációs protokoll | MODBUS-RTU | |
| Adatparaméter | 9600 bps,É,8,1 | |
| Cím | 1-254 (alapértelmezett cím: 1出厂默认1) | |
| Relé kimenet | Kapcsolat típusa | Száraz érintkező, 2 csoportHiba:NC riasztás:NO |
| Teherbírás | 250 V AC / 100 mA、24 VDC/500 mA | |
| Teljesítményparaméter | Névleges üzemi térfogat | 24 VDC,Feszültségtartomány 16VDC-28VDC |
| Energiafogyasztás | <0,3 W | |
| Munkakörnyezet
| Üzemi hőmérséklet | -20℃-50℃ |
| Üzemi páratartalom | 0–95% relatív páratartalom (nem lecsapódó) | |