NMS2001-I vezérlőegység
Rövid leírás:
Detektor típusa:Lineáris hőérzékelő fix riasztási hőmérséklettel
Üzemi feszültség:DC24V
Megengedett feszültségtartomány:20 V-28 V egyenáramú feszültség
Készenléti áram≤60mA
Riasztási áram≤80mA
Riasztás visszaállítása:Leválasztás visszaállítása
Állapotjelzés:
1. Stabil tápellátás: a zöld jelzőfény villog (kb. 1 Hz frekvencia)
2. Normál működés: A zöld jelzőfény folyamatosan világít.
3. Fix hőmérsékletű tűzjelző: A piros jelzőfény folyamatosan világít
4. Hiba: A sárga jelzőfény folyamatosan világít
Működési környezet:
1. Hőmérséklet: –10°C – +50°C
2. Relatív páratartalom ≤95%, nincs páralecsapódás
3. Külső héj védelmi osztálya: IP66
Termék részletei
Az NMS2001-I jellemzői
♦ Műanyag héj:Vegyi ellenállás, öregedésállóság és ütésállóság;
♦ Tűzjelző vagy hibajelző szimulációs tesztje elvégezhető. Barátságos működés
♦ IP-védettség: IP66
♦ LCD kijelzővel különféle riasztási információk jeleníthetők meg
Az NMS2001-I alakprofilja és csatlakoztatási útmutatója:
1. ábra Az NMS2001-I alakprofilja
Telepítési útmutató
21323
2. ábra A vezérlőegység csatlakozóinak csatlakoztatása
DL1,DL2: DC 24V tápegység,nem poláris kapcsolat